O mnie

Kamila Wiśniewska

Behawiorysta Zwierząt

łapka Kamila Wiśniewska behawiorysta

Nazywam się Kamila Wiśniewska. Jestem psim i kocim behawiorystą oraz członkiem stowarzyszenia behawiorystów i trenerów COAPE- CAPBT.

Chętnie nauczę Twojego pupila właściwych zachowań i podpowiem jak się z nim komunikować oraz jak zrozumieć jego potrzeby. KOCHAM ZWIERZĘTA, dlatego też sprawię aby więzi z Twoim Przyjacielem były jak najlepsze!

Moja wiedza i pasja połączona z Twoim zaangażowaniem pomogą wzmocnić więź między Tobą, a Twoim pupilem, a także przepracować problemowe zachowanie psa lub kota.

Organizacje, do których należę:

COAPE

COAPE jest międzynarodową instytucją szkoleniową, w której skład wchodzą eksperci z dziedzin, pracujących na rzecz zwierzęcego dobrostanu- lekarze weterynarii, psychologowie, trenerzy, dietetycy zwierzęcy, edukatorzy.

CAPBT

Jako członek stowarzyszenia CAPBT mam możliwość ciągłego poszerzania wiedzy. Moje członkostwo w stowarzyszeniu gwarantuje również najwyższy poziom świadczonych przeze mnie usług, a także umożliwia nadzór i weryfikację mojej pracy.

Dlaczego Ja?

Pomogę zarówno Tobie jak i Twojemu pupilowi!

Indywidualne Podejście

COAPE jest międzynarodową instytucją szkoleniową, w której skład wchodzą eksperci z dziedzin, pracujących na rzecz zwierzęcego dobrostanu- lekarze weterynarii, psychologowie, trenerzy, dietetycy zwierzęcy, edukatorzy.

Wiedza i Doświadczenie

Podstawą w zakresie mojej pracy jest ciągły proces poszerzania swojej wiedzy. Nauka zachowań u zwierząt nie może opierać się tylko na intuicji behawiorysty, często należy sięgać głębiej, dlatego wiedza z zakresu biologii, etologii i psychologii oraz doświadczenie w pracy ze zwierzętami bardzo się przydaje.

Kompleksowość

W czasie terapii skupiam uwagę zarówno na pupilu jak i na właścicielu. Ucząc zwierzaka nowych zachowań, pokazuje również właścicielom w jaki sposób współpracować z psem czy kotem, jak się z nim bawić, jakie metody szkolenia wykorzystywać itp.

Równowaga

Podczas terapii i szkoleń pokazuję właścicielom zwierzaków jak ogromne znaczenie ma równowaga, spokój i pozytywne nastawienie. Dowiesz się dzięki temu jak porozumiewać się z pupilem, jakich gestów używać oraz jakie komendy słowne stosować.

Masz problem ze swoim Pupilem i nie wiesz jak go rozwiązać?

A może jego zachowanie spędza Tobie i Twojej rodzinie sen z powiek i powoduje, że jesteście już zmęczeni całą tą sytuacją? Nie martw się! Jestem właśnie po to aby pomóc Ci z Twoim Pupilem

Skontaktuj się ze mną

pies i kot
Loading
Wiadomość została wysłana